Marcus Lauri

Sportlik olen ma olnud terve oma elu. Treeningutega alustasin juba varakult, juba enne kooli. Esimese spordialana hakkasin ma tegelema jalgpalliga, edasi jätkasin juba kergejõustikuga, millega tegelesin 9 aastat. Sel ajal õppisin ennast põhjalikult tundma ning nägin enda individuaalset arengut. Nende aastate jooksul areneski välja minus soov pühendada oma elu liikumisele.

Kui gümnaasium hakkas lõppema ja tuli aeg otsustada, millise elukutse poole elus edasi liikuda, ei olnud minul seda väga raske välja mõelda. Kõik minu mõtted liikusid üksnes spordi ja liikumise suunas. Kõige täpsemalt kirjeldas minu soove ülikoolis kehakultuuri eriala. Seega otsustasingi alustada õpinguteed Tallinna Ülikoolis kehakultuuri erialal.

Põhjuseid, miks ma treeneri ameti olen valinud on mitmeid. Esiteks, treenerina on minul võimalus edasi anda seda, millest ma ise väga lugu pean ja mis mulle endale meeldib. Teiseks, treenerina on mul võimalus oma teadmisi rakendada ja läbi selle ka ise areneda. Ning kolmandaks, on minul olnud võimalus juba noorest east olla osa personaaltreeneri õpingutest ning tegemistest tänu minu suurimale õpetajale ja eeskujule ning emale Monicale.

Praeguseks olen oma koha leidnud Monica ja Igori kõrval Golden Clubis. Mul on tänuväärne võimalus paralleelselt õppides ülikoolis rakendada oma oskusi töötades personaalklientidega. Usun, et minu tugevus personaaltreenerina seisenbki selles, et olles alles alustanud selles valdkonnas tegutsemist, olen innukas ja lahendusi otsiv.

pilt-213

VÕTA ÜHENDUST