Meie kallis CitySpa sulges uksed :(

Jun 07, 2017 Igor Burdin
Olulised uudised, CitySpa sulgeb uksed
 
Armas CitySpa klient
 
Seitse aastat on City Spa’l olnud rõõm oma kesklinna hoones tegutseda, pakkudes oma suurepärastele klientidele nii spordirõõmu kui ka spaanaudinguid. Paraku oleme sunnitud alates esmaspäevast, 5. juunist, oma tegevuse lõpetama.
 
Raske otsus on seotud tõsiasjaga, et talvel vahetas Rävala pst 4 hoone omanikku. Algasid pikad läbirääkimised selle üle, mis tingimustel saaksime majas jätkata. Paraku ei jõudnud need mõlemaid pooli rahuldava tulemuseni. Mõistame nende ootusi, kuid hoone omaniku vahetusega kasvanud kulud ei ole tänastes turutingimustes opereerimiseks jätkusuutlikud. See tähendanuks märkimisväärset hinnatõusu meie klientidele, mida me ei pidanud mõistlikuks. Samuti ei saanud me uue majaomanikuga kokkuleppele investeeringutes, mida klubi oma hea taseme säilitamiseks vajanuks. Seetõttu sulgeb CitySpa alates 5. juunist oma uksed.
Selle nädala lõpuni ehk 4. juunini (k.a) on klubi külastamine teile kui püsikliendile tasuta.
 
Oleme siiski juba alustanud ettevalmistusi uue tipptasemel spordiklubi loomiseks Pirital. Sealse Promenaadi arenduse raames on projekteerimisel sarnase kontseptsiooniga klubi, mille ehitustegevus algab kevadel ja loodame Teiega kohtuda juba valmivas klubis. Anname teile uue klubi avamisest aegsasti teada.
 
Seniks ootab teid avasüli spordiklubi Arigato, kes teeb kõigile CitySpa püsiklientidele eriti hea pakkumise, mis sisaldab muuhulgas ka tasuta spordiklubi kasutust juunikuus. Et leppida kokku just teie vajadustele sobiv pakett, võtke palun ühendust Mari Sauga’ga Arigato spordiklubist – mari@arigato.ee, tel 6580894.
 
Kõikidele meie klientidele, kes on liikmelisuse eest tasunud ettemaksuga, tagastame raha vastavalt paketi jäägile juunikuu jooksul. Samuti püüame leida asendusvariandi hoolitsuse broneerinud klientidele. Täiendavate küsimuste puhul võtke palun julgelt minuga ühendust allolevatel kontaktidel.
 
Täname Teid südamest väga meeldiva kliendisuhte eest ja soovime teile kaunist suve.
 
Kogu CitySpa kollektiivi nimel

No comments