Toitumisnõustamine

“Mida me endas toidame, see kasvab – niisugune on igavene loodusseadus
Johann Wofgang von Goethe

Tervisliku toitumise põhimõtted on selleks, et iga Sinu keha rakk tunneks ennast hästi. Meile meeldivad menüüd, mille abil püüdleme tasakaalustatud toitumise poole nii, et rakud saaksid kätte kõik vajalikud toitained ja mineraalid. Kui annad oma keha rakkudele seda, mida nad tõeliselt vajavad, siis püsid terve ja heas vormis kogu elu.

Raske on jälgida täpselt ettekirjutatud menüüd pikka aega– see on õigustatud ainult siis, kui soovid kaalumuutusi mõistlikult valitud tähtajaks. Väga lihtne on lühiajaliselt täpselt dieedist kinni pidada ja vajalik kaalumuutus saavutada, kuid palju raskem on selle lühikese ajaga õppida midagi, mis jääks terveks eluks.

Toitumist analüüsides püstitame alati perspektiivsema ülesande – muudatused, mida teed toitumises, peaksid saama alguse Sinu elustiilist ja suhtumisest oma tervisesse. Regulaarsed treeningud ja tervislik toitumine sobivad hästi kokku ning aitavad Sul olla heas vormis ja elurõõmus igas vanuses.

Toitumise teemadel õnnestud tõeliselt siis, kui õpid valima igas olukorras oma keha jaoks sobivad toiduained ja suudad ilma suuremate pingutuseta valitud dieedist kinni pidada. Alusta kasvõi täna toitumispäeviku täitmist ning võta meiega ühendust, et teha esimene samm teadliku toitumise poole.

VÕTA ÜHENDUST