Treeningreis 31.10-6.11 2018 Hispaaniasse, Marbellasse

Apr 13, 2018 Igor Burdin

 

Tere hea trenni- ja reisihuviline!

 
Kas oled vahest tundnud, et puhkusereisil olles on küll tore aeg täiesti maha võtta, kuid puhkuse lõpuks ei tunnegi Sa ennast alati nii hästi kui tahaksid. Oled küll puhanud, kuid pole osanud  omavahel ühendada treenimist ja puhkamist.

Meie kutsume Sind 31.10-6.11 2018 Hispaaniasse, Marbellasse, et puhata, trenni teha, ennast hästi ja õigesti toita, ka pidu pidada ja seda kõike mõnusas vabas ja loomulikus vormis:)

Selle nädala jooksul on meil plaanis nii hommikul kui õhtul korralikult liigutada – hommikuti õpime ja kordame üle võimlemise ja idamaiste tehnikate (5 tiibetlast, Qi Qong, jooga jms) abil seda, kuidas iseenda eest parimal moel hoolitseda, pärastlõunal või õhtul teeme pikemaid jõu-, vastupidavus- ja intervalltreeninguid. Lisaks on meil tiimis tennisetreener Reiko Lume, kellega saad tennise eratreeningud ette võtta:)

Puhkuse ajal saab treenimist ja puhkamist kergesti ühendada, kui Sul on teadmised ja oskused, kus ja kuidas oleks võimalik üldse treenida. Selleks ei pea olema ei jõusaali ega spetsiaalset ruumi, põnev on leida kohti, mida “treeningsaalina” kasutada.

Lisaks koguneme mõned korrad hotelli alal või mere ääres mõnda toredasse kohta, et arutleda enesearengu ja toitumise teemadel. Räägime läbi tervisliku toitumise põhimõtted ja mis eriti tore – õhtuti saame koos menüüst õigeid valikuid teha. Teeme mõned testid, et ennast paremini tundma õppida, räägime õnnelik olemisest, iseendana siin maailmas elamisest, aga ka suhetest ja erinevatest valikutest eluteel. Ei mingit piinavat toas istumist ja õppimist, vaid kvaliteetne ajaveetmine huvitavatel teemadel ja hea seltskonnaga:)

Elame mõnusas puhkusehotellis Vincci Seleccion Estrella del Mar (https://en.vincciestrelladelmar.com), kus on olemas kõik võimalused ennast hästi tunda. Sina ise saad valida, kas teed sellest puhkusest enda jaoks rohkem treeninglaagri, puhkusereisi või midagi vahepealset ja võtad kõik mis võtta annab. Meie soovitame muidugi viimast:)

Sellisele reisile tule üksi, sõpradega või võta kogu pere kaasa. Reisikorraldaja Atko Tours OÜ pakub lapsele ja pereliikmele, kes kõikidest tegevustest osa võtta ei taha, soodsamat hinda.

Kui oled tulija, siis võta meiega ühendust ja broneeri reis ära.

Tänuga,
Monica ja Katrin

No comments