VALMIS – veebikursus “Super Selg”

Oct 01, 2019 Igor Burdin

Mul on seoses seljaga oma lugu. Kunagi alles alustades teadlikumate treeningutega, töötasin läbi palju informatsiooni. Proovisin ühte ja teist. Tihti olin segaduses, et mis on see õige. Kõige rohkem oli segadusttekitavat infot just SELJA TERVISE osas. Pidevalt olin ebakindel, kas lülisambale sobivad kõik liigutused ja kas hoian ennast õigesti. Ühel hetkel tõmbasin ootamatult selja ära ja olin liikumatult pikali. Taastusin täielikult paar nädalat, mul vedas et nii kiiresti.

Tol hetkel sain aru, et tegin kehale liiga. Tahtsin teada MIKS ja KUIDAS. Ma ei olnud nõus olema oma kehas vang ning tundma hirmu seda liigutada. Mõistsin kui tähtis on tervis ning kui hea on olla terve ja tugev.

Läksin õppima viieks aastaks kehakultuuri. Sellele järgnes viis aastat täiskohaga personaaltreeneri tööd. Täna olen kohas, kus tahan aidata rohkem kui ühte inimest tunnis. Kõige raskem on leida selle tegemiseks efektiivne viis. Treeningkavadega ei suuda ma anda nii palju informatsiooni, et inimene teeks harjutusi hästi ja saaks ka ise aru, kas ta teeb õigesti. Analüüsides ja proovides erinevaid meetodeid, loodan, et antud kursus aitab just Sind!

Kellele on kursus mõeldud?
– Palju istuvale inimesele (pinges kael, valulik ülaselg ja kange alaselg)
– Kellel soov regulaarselt võimelda ja tekitada võimlemisharjumus
– Sellel, kes soovib tugevat ja liikuvat selga

Kursus kestab 6 nädalat. (+2 boonusnädalat huvilistele)
Iga nädal on 2 õpetlikku videot + 3-4 min treening – “TEE MINUGA KAASA”.
Igas videos on 2-4 erinevat harjutust või versiooni.
Üks video kestab umbes 2 kuni 3 minutit.

ROHEM INFOT

Igor

No comments