Monica Lauri

 

Armastan inimesi ja nendega töötamist, nende eest hoolitsemist ja aitamist! Kuigi ülikooliharidus on mul Tallinna Tehnikaülikoolist ja aastaid töötasin ka tehnilisi teadmisi vajamineval töökohal, on minu süda alati igatsenud tegeleda valdkondades, mis on inimeste jaoks olulilised! Füüsiline ja vaimne tervis on olulised, varem või hiljem vajame me kõik toetajaid ja õpetajaid, et leida oma tee.12 aastat tagasi otsustasin ka mina ise järgida oma tõelist teed ja õppida kõike, mis aitaks mul toetada nii ennast kui ka teisi nende arengus, parandades nii kehalist vormi kui ka kasvada sisemiselt. Täna oman Spordiliidu poolt välja antud EKR 6ndat vanemtreeneri kutset, kuulun Eesti Personaaltreenerite Liitu, toitumisnõustajana Eesti Toitumisnõustajate Ühendusse ning olen lõpetanud Holistika Instituudi holistilise regressiooniterapeudina.  Omandatud teadmised ja praktiline kogemus annavad mulle täna võimaluse töötada inimestega mitte ainult personaaltreenerina, vaid ka elutreenerina ehk Life Coach-ina.

Kehaline vorm on oluline, kuid mitte ainult – kui talje ümbermõõdust või kehakaalust sõltuks meie eluõnn, siis oleks elu ikka väga lihtne! Olen aastaid otsinud liikumisi ja viise, mis aitaksid lisaks kehalisele liikumisele sisemiselt kasvada ja leida sisemist tasakaalu. Olen läbi käinud pika tee alates rühmatreeningute maailmast kuni idamaiste liikumisteni välja – kõik kogemused on andnud hea tunnetuse, kuidas enda eest paremini hoolitseda, kuidas luua enda jaoks elustiil, kus me naudime ka kõige pingutavamaid protsesse elus! Mul on hea meel, et saan täna jagada oma kogemusi – mind ümbritsev personaaltreenerite tiim on viimaste aastate loodu tulemus. Me tegutseme ühes suunas, oleme visad ja töökad ning vajadusel toetame üksteist. Rõõmustan, et poeg Marcus on valinud sama tee ning koos Igoriga oleme edukalt kolmekesi täitmas oma missooni.

Täna tegutsen kolmes valdkonnas, mis on omavahel väga seotud – ootan personaaltreeningusse ja toitumisnõustamisele  Golden Club-i  ning teraapiaseanssidele kokkulepitud ruumidesse. Usun sellesse, et iga inimeses jaoks on olemas õige treener/nõustaja/terapeut, selleks peab inimene ise ainult enda sisetunnet usaldama ja õige spetsialisti ise välja valima.

Soovin Sulle julgust ja edu oma parema mina loomisel!

pilt-327

Facebook  /  Instagram

VÕTA ÜHENDUST