Toidutalumatuse test

Kui tunned, et hoolimata kalorite lugemisest ja väikestest toiduportsjonitest Sinu kehakaal kuidagi ei lange või Sul on muud probleemid enestunde, seedimise, naha jms osas, siis tasuks uurida enda toidutalumatust.

Kui inimese organism ei tule toime teatud toiduainete seedimisega, siis vastab immuunsüsteem sellele antikehade tootmisega. Selline tegevus koormab organismi ja toob kaasa terve hulga terviseprobleeme. Food Intolerance Test toob välja tulemused 176 toiduaine kohta, tulemused on esitatud lihtsal ja arusaadaval moel.

Testi tegemiseks palun küsi meie käest saatekiri, et minna Quattromed HTI laborisse verd andma. Testi tulemused saadetakse krüpteerituna meile, nii kui need on kohal, ootame Sind nõustamisele ja tulemuste tõlgendamisele.

Sagedaseimad toiduainete talumatusega kaasnevad probleemid on liigesepõletikud, diabeet, kilpnäärme põletik, gastrointestinaalhäired (Crohni tõbi, tsöliaakiahaigus ja ärritatud soole sündroom), naha probleemid (atoopiline ekseem, akne ja psoriaas), migreenid ja kroonilised peavalud, psüühilised häired, depressioon, ülekaalulisus, kõrgvererõhutõbi, fibromüalgia, kõrge kolesterooli tase, podagra jne.

Toiduallaergia ja toidu talumatus ei ole üks ja seesama asi. Allergia on organismi ülitundlikkus mingi aine suhtes ja selle sümptomid tekivad koheselt peale toiduaine tarbimist. Toidutalumatuse tagajärjed inimkehale ilmnevad pika aja jooksul. Neid ei tajuta koheselt, kuid nad tugevnevad vähehaaval mittetalutava toiduaine igapäevase söömise tagajärjel tekkiva toksiinide kuhjumise tõttu ning võivad lõpuks muutuda tõsiseks, eeskätt põletikuga kulgevaks haiguseks.